Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč zrovna on?

8. 9. 2010

Proč zrovna on?

 

 

Loudám se do školy, co noha nohu mine, včera jsem to přehnal, ještě večer jsem viděl Aisonova otce, jak ho veze do nemocnice na úrazovku, vrátili se o dvě hodiny později a Aison měl zalepené levé oko, jen doufám, že jsem mu ho nijak nepoškodil. Konečně vejdu do dveří, zrovna je půlka první hodiny a hodím sebou do lavice, ani si nevšimnu, že Aison je vedle mě.

„Yuki, kde jsi byl? Škola není holubník,“ pustí se do mě strejda.

„Omlouvám se,“ špitnu a rychle vytáhnu sešity a učebnici. Vůbec si nevšimnu, že na mě všichni civí jak na zjevení. Na čele mi přistane ruka.

„Nemáš horečku? Nemáš. Nevidíš dvojitě?“ vyskočí mi před očima dva prsty, které se zavrtí.

„Vážně vtipné,“ usoudím suše.

„Zavolejte záchranku, on je nemocný,“ pronese vedle mě osoba suše.

„Jo chytl mě penicilin, idiote,“ odseknu vztekle a třída se zasměje.

„Dobrý už se uzdravil. Hele, kterého šneka jsi stopoval, že jsi tu tak brzo, stopnu si ho taky,“ utahuje si ze mě dál Aison.

„To bys chtěl vědět, co? Ani náhodou, ještě ti budu bonzovat své zdržovací taktiky,“ vypláznu na něho jazyk. Imbecil, já si tu o něj dělám starosti a on si ze mě bude utahovat?

„Nebuď labuť, když jsi houser,“ drcne do mě.

„Ty znáš tolik ze zvířecí říše? Zatraceně a já měl za to, že znáš jen jediného vola v okolí,“ žasnu hraně. Třída je skoro mrtvá smíchy, ale to mě naprosto nezajímá.

„Ježíši mankote, on je tu někde vůl? Tak to ho musím poznat,“ nechá se nachytat.

„Jasně, že tě představím, donesu ti zrcadlo, abys ho viděl,“ zaboduji na celé čáře, zatímco, Aison se nezmůže na slovíčko.

„Ty jsi blbý,“ prskne.

„Ale za to upřímný,“ sejmu ho. Jen se raduji, jak se pomalu vracím do normálu. U něj je těžké něco vymýšlet, protože, se mi pokaždé, když ho vidím, skoro zastaví srdce. Aison se nafoukne a nebaví se, se mnou celou hodinu, než zazvoní, pak to začne na novo.

„Hele kocourku, co bude s tím kinem? Včera jsi mi ho slíbil,“ zavrní mi do ucha Aison.

„Jaký kino?“ zůstanu na něho zírat.

„No přece dnešní, jdeme na čertovu nevěstu,“ připomíná mi.

„Představ si, že na to ani nemusím chodit do kina. Čerta mám vedle sebe a jen ta nevěsta schází,“ vyvalím na něho očka.

„No právě, prý je to ženich. Tak kdy uděláme tu veselku?“ zamrká na ně.

Jak jsme se od kina dostali k svatbě? A ještě k tomu naší?

„ Jsi zdravý? Nebo ti něco chybí?“ zeptám se ho šokovaně.

„Když chybíš mi už jen ty,“ zamrká na mně pravým okem.

„Kdy tě pustili z blázince?“ zeptám se šokovaně.

„Hele Romeo, co se ti stalo s okem?“ posadí se mezi nás bruneta, kterou odmítl v autobuse. Nejspíš se rozhodla, že ho získá. Využiji toho, že mě nevidí a vypařím se na chodbu, abych si dal čokoládu, kterou si odnesu do třídy. Když vejdu Aison není v lavici a holka sedí na místě s docela uraženým pohledem, na mě se podívá tak nenávistně, že se až oklepu, než sednu, stačím si všimnout rudého otisku pánské ruky.

Otočím se na kamaráda za sebou a začnu usrkávat vřelou čokoládu.

„Co se stalo Rede?“ zajímám se.

„Co by, vnucovala se. Napřed se ptala na oko, to ani neodpověděl a nejspíš si chtěla u něj šplhnout, tak mu oznámila, že jsi děvka, která jde s každým, jen stačí požádat. Aison si ji moc nevšímal, hledal tebe, ale jak to řekla, vstal a vrazil ji facku, že skončila za katedrou, pak ji řekl, že jediná kurva v okolí je ona a vyběhnul ven,“ shrne mi poslední události Red.

Zůstanu na něho zírat s otevřenou pusou. O inteligenci brunety jsem pochybnosti neměl, jednu dobu šla i po mě, tenkrát pomohl zlatý Red, který předstíral, že se mnou chodí. Své holce to horko těžko vysvětloval, vzala to, až když jsem ji to vysvětlil já, ale jak to bývá, Reda urazilo, že ji nevěřil a po týdnu se s ní rozešel, že prý by nemohl věřit jí. Díky bohu, za dva dny narazil na tak skvělou holku, že spolu už chodí dva roky a vůbec se nenudí, spíš naopak, Liena, jak se holka jmenuje, ho zatáhne do každé srandy.

O svých kvalitách přesvědčila i mě, když nás jednou načapala v parku. Dělal jsem, že po Redovi lezu a do toho přišla ona, jen se na nás podívala a vyhrkla ‚chvíli takhle vydržte‘ a zmizela, zůstali jsme jako přimražení. Za pět minut se přiřítila s kofolou, popcornem, foťákem a milostivě nám oznámila, že můžeme pokračovat.

Red se ji pokoušel vysvětlit, že jsem trhloň a že to bylo jen jako. Liena se na něho smutně podívala, že si myslela, že ji chce udělat radost, já nad Redovím výrazem vytřeštěného brouka dostal záchvat smíchu. Liena nás pak utopila v báječném světě, anime a hlavně yaoi, kterému fandí. Takže, když ji chce Red udělat radost, vezme ji do gey klubu, kde je v sedmém nebi.

Ale nepočítal jsem s tím, že by se mě zastal zrovna on a to ještě takhle.

„No tak to je síla,“ uznám s přehledem.

„To je a hele taky by mě zajímalo, co má s tím okem,“ nakloní se spiklenecky ke mně.

„Jeden kocourek se na mě naštval, že jsem ho zavřel do klece. Hned si mě označil, abych se mu neztratil,“ ozve se za mnou Aison. Leknu se tak, že se poliju ještě vřelou čokoládou.

„Ty trdlo jedno, podívej se, co děláš,“ zděsí se a než se dostanu ke slovu, jsem na chodbě a táhne mě na záchodky, kde mi nemilosrdně stáhne košili a papírovým ručníkem mě začne otírat zarudlou spáleninu.

„Nech toho, zvládnu to sám!“ snažím se ho zarazit, dost zoufale, protože mi jeho doteky dělají víc než dobře.

„To určitě, spíš si blížíš, to neumíš pít?“ nadává mi.

„Umím, jen nečekám, že za mnou nějaký idiot vybafne,“ zavrčím a snažím se vzít utěrky.

„Sakra, s tím musíš na ošetřovnu koťátko, že se ti stávají vždycky jen takové problémy,“ povzdechne si, dá mi na tělo mokrou utěrku a nese mě na ošetřovnu.

„Zajímavé je, že ty problémy mám, vždycky když jsi poblíž,“ zabrblá si pro sebe, ale už se nesnažím nijak vykroutit z náruče. Být v jeho je tak příjemné.

Dřív, než se naději jsem položen na postel v ošetřovně.

„Copak se stalo?“ otočí se na nás ošetřovatelka.

„Yuky se opařil čokoládou,“ vysvětlí ji Aison. Ošetřovatelka je hned u mě a zkoumá zarudlé místo.

„Není to tak zlé, dát na to ledové obklady byl skvělí nápad,“ usměje se ošetřovatelka a pustí se do odborného ošetřování, které se skládá s ochlazení a namazání mastí proti popáleninám.

„Než půjdete domů, ráda bych ho viděla, ale nebude to nic vážného,“ ujistí Aisona doktorka a podá mu omluvenky. Než mě Aison stačí znovu popadnout do náruče a jdu ke své skříňce, abych si vzal aspoň triko na tělocvik, obléknu si ho a jdu si přeprat košili jen proto, abych vyděl Aisona, jak ji zrovna vykrucuje.

„Zvládl bych to i bez tebe,“ ozvu se jedovatě.

„Jistě lásko,“ usměje se na mě a jde to někam pověsit, hned je zpátky a za ruku mě vede do školy.

„Copak jsem malé mimino? Okamžitě mě pusť,“ snažím se mu vykroutit. Nepomůže to, prostě mě ignoruje a na zbytek vyučování zase postihnu ignorací já jeho a těžkou.

 

Rychle valím ze školy, abych si odbyl práci v ordinaci a mohl se toulat, vážně mi to chybělo. V půlce cesty mě dostihne Aison. Ignoruji ho a skočím se domů převléknout do bokových pracovních kalhot a lehkého trika, když dorazím na plac, přivítá mě obdivné chování. Ignoruji ho a pustím se do koček, Aison si vezme na starost psy a drobné zvířectvo a terarijní se postaráme společně, při tom mě neustále někam zve.

„A mám toho dost, proč se mnou nikam nechceš jít?“ stoupne si tak, že mě zablokuje v rohu.

„No hádej, že jsi mi to řekl ty?“ ušklíbnu se.

„Víš, že jsem tvrdohlavější kočku ještě neviděl?“ zeptá se mě kousek od mích úst a než se stačím vzpamatovat, mám jeho rty na svých. Chvíli stojím jak opařený, po chvíli si to začnu užívat a v momentě, kdy se odtrhne od mých úst, schytá facana.

„Ty jsi teda,“ našpulí rty a vytáhne ruku zpod mého trika. Počkat, zpod mého? Podívám se na jeho ruku pak na něho, usmívá se na mě sladkým nevinným úsměvem a v oku, které jde vidět vykukují raraši jak zeměkoule.

„Ty zatracený úchyle!“ zaječím až se otřesou stěny, popadnu pometlo, kterým Aison zametl podlahu a začnu ho s ním honit. Zmetek mi zdrhne za stěnu a běhá za mnou nebo spíš jak za ním jako motovidla.

„No počkej, až tě dostane do drápů, udělám z tebe trhanec, ty jeden nadržený úchyle,“ ječím jak smyslu zbavený a honím ho kolem stolu v ordinaci.

„Je to tvoje chyba, nemáš se tak svůdně oblékat! Nemůžu za to, že na mě celou tu dobu vrtíš zadečkem,“ obviní mě Aison.

Vztekle na něho zaprskám a naprosto mi ujde, že mi vyskočí ouška i ocásek.

„No páni, takhle jsi ještě svůdnější, nechceš se mnou do postýlky,“ vypne se v rádoby svůdném postoji, a že mu to fakt sedne!

„Ty nejsi jen úchyl, ty jsi sexistický úchyl! V armádě bys udělal terno!“ prskám.

„Myslíš?“ hodí po mě pohledem, že sednu na zadek a přihladí si vlasy. Ten bastard! Proč k čertu musí být tak hezký? Proč mě nemůže svádět někdo s pěti bradavicemi a jebáky po celém obličeji?!

„Ne! Zkus se jen podívat na někoho jiného a…“ zděšeně se chytnu za pusu, co jsem to k čertu vykvákl?

„Ale no tak zlatíčko, víš, že pro mě existuješ jen ty, nemusíš žárlit,“ vrní hrdelním hlasem, z kterého se mi rozkoší postaví všechny chlupy rozkoší.

„Ty… ty…“ nemám na něho slov.

„Ano já broučku,“ zamrká na mě, až po něm musím hodit koště. Hbitě mu uhne a směje se! Zmetek!! Začnu po něm házet další věci, co mě přijdou pod ruku a že jich není málo, stejně všem uhne, potvora jedna blonďatá!

„Co se to tu ke všem kočkám děje?“ zaslechnu tátu a rychle se proměním. Zlomyslně se na něho ušklíbnu a vyběhnu z ordinace, kde jsme se právě nacházeli.

„Chyťte Yukiho,“ křikne Aison a vzápětí mě drží Toru.

„Tisíceré díky,“ usměje se na něho Aison a vezme mě, chytne mě tak šikovně, že nemůžu drápat a z kapsy vytáhne rolničku a silnějším řetízku. Zděsím se, snad mi to nechce připnout! Chce, než se stačím vzpamatovat, mám rolničku kolem krku. Začnu se válet a tahat za ni, až se v ní zachytí drápek, bolí to tedy pekelně, až zavřeštím bolestí.

„Ty trdlo počkej,“ povzdechne si Aison a vytáhne mi drápek, pomstychtivě seknu packou, bohužel uhne.

„Stav se u nás na mlíčko, dám ti i kuře, ano?“ pohledí mě po srsti.

„To určitě,“ odfrknu si a vytrhnu se z jeho náručí, za chvíli jsem pryč. A ta zpropadená rolnička cinká!

 

„Jak se promění, sundá si ji,“ upozorní mě Toru.

„Pochybuji, požádal jsem zlatníka, ať dá na uzávěr zámek. Ten řetízek je delší, než se zdá teď, nebude ho škrtit,“ usměji se a jdu uklidit bordel, co tam Yuki nadělal. Za sebou jen zaslechnu Toru, jak se směje.

Jen co uklidím, zaběhnu k sobě, vyměním Yu vodu a dám mu krmení na odpoledne, zkontroluji štěně na zahradě a pustím se do kuřecích prsíček s těstovinami, aby měl kocourek co papat. O hodinu později zaslechnu rolničku a vyjdu ven, zrovna si začal hrát s Yu, pousměji se a jdu mu dát do misky mlíčko, hned vedle dám kuře a čekám, až se uráčí přijít. Netrvá to dlouho. Pokud chcete nalákat kočku, dejte ji najíst a platí to i o kocourech.

„Yu, v šest máme to kino,“ pohladím kocourka, prskne a už ho není. V pět hodin ho uvidím, jak jde ven s Redem a nějakou holkou. Povzdechnu si a rychle se převléknu, pak je začnu sledovat.

 

„Díky, že jste souhlasili, abychom šli do klubu, ten magor by mě vytáhnul do kina,“ děkuji kamarádům, jen co se usadíme v gay klubu. Je tu příjemná atmosféra a potěší mě, že se pár kluků po mě otočí a další na mě vrhne svůdný pohled.

„Nemáš za co. Proč ti vůbec vadí, že tě Aison pozval do kina?“ zeptá se mě Liena.

„Protože to je úchyl! Podívej se, co mi navlékl na krk a za boha to nemůžu sundat,“ zafňukám. Ostatní kočky ze mě měli legraci.

„Jů to už zní vážně, tak povídej a přeháněj,“ nakloní se Liena ke mně. Začnu ji vyprávět, co mi ten bastard udělal, když klubem projde někdo, kdo na sebe strhne takřka veškerou pozornost. Jen tam zvědavě juknu a doslova strnu. U baru sedí Aison a kolem sebe má hrozen kluků, nevšímá si jich, spíš to vypadá, jako by někoho hledal. Když jeho oko zavadí o mě, usměje se a zamíří přímo k nám, popadnu sklenku, co nahmatám a její obsah vypiji i na zděšený výkřik Lieny, že je v tom alkohol, svou chybu si uvědomím pozdě, když přestanu ovládat své tělo a se svůdným krouženým se vydám naproti Aisonovi. Zatančíme si pár písniček, při čemž, do sebe vyliji ještě jeden alkoholický nápoj a začnu se po něm plazit.

Ochotně se nechám vyvést z klubu a zavést k němu domů, kde se na něho vrhnu. Přes jeho námitky ho svléknu a otřu se o něj svým nahým tělem, to už neustojí a povalí mě na postel, kde přijímám jeho doteky a laskání, nakonec do mě začne pronikat. Jediným pohybem mu vyjdu vstříc a nechám ho, aby do mě pronikl celý. Je to nádherná slast.

Ráno se probudím s bolavou hlavou, kterou otočím, abych se podíval, s kým jsem se vyspal. Když uvidím Aisona, jen zděšeně zasténám.

Proč jsem skončil v posteli zrovna s ním? Vím, že tohle byla moje chyba, ale přesto… proč zrovna on?

Che...
Haku

17. 9. 2010 20:04

Ja byt na Lieninom mieste tak si tiez skocim po fotak a popcorn...ta baba je super...a som zvedava na co sa Yuki vyhovori teraz,Aison je v tom pretentokrat nevinne.

uááá
bacil

14. 9. 2010 21:27

tak takové probuzení je teda něco. No myslím, že alkoholu se teď už bude vyhýbat :-) Super díl a už se moc těším na další

hhhh
darknesska

10. 9. 2010 16:42

XD no, jo, koukám, že se to chudákovi Yukimu stává celkem často co? XD ale to je dobře, yaoistky mají alespoň častěji vánoce!

Sakra XD
Sakura Jaganshi

10. 9. 2010 06:44

Teda skončil XD

Wow!^^
Sakura Jaganshi

10. 9. 2010 06:43

Už zase s nim skončila XD Chudák Yuki ten to má těžký XD A ta Liena je super! XD Rychle další dílek^^

Super
AnnElfwind

9. 9. 2010 18:32

Skvělý, ale že ti to trvalo... No, doufám, že další díl bude trochu dřív... Každopádně, skvělá povídka. :)

Bomba
Hanka

9. 9. 2010 00:26

Teda já se tak těším na další díly. Mezi nudným učením jsou tvé povídky jediné zpestření které si tajně dopřeju. A fakt se strašně těším na další dílek.

XDDD
Kira-chan

8. 9. 2010 22:22

Dobře oni =D ale tentokrát z toho Aisona vinit nemůže =P zajímalo by mě co by dělal kdyby Aison začal předstírat že ho teda nechá být, jestli by to Yukiho netrklo a nechtěl by ho zpátky =D

Wau
Anna

8. 9. 2010 21:52

Super. rychlo,ale velmi rychlo pokracko prosim.

:D:D
Eclair

8. 9. 2010 19:12

tak ten Yuki to udělal znova jo:D:D...ale jinak supr dílek...jsem se málem počůrala smíchy:D:D:D...už se těším na další díl;-)

jejík
sisi/ctenar

8. 9. 2010 18:08

to byl fantastický díl! a to +18 moc se mi to líbilo xD , k čmeu já se dneska nepřiznám xD

...
terkic

8. 9. 2010 17:34

ten Yuki je ale pako, udělal stejnou chybu dvakrát, ale mě to vůbec neva, ba naopak:D jinak sem se dobře bavila, seš talent na povídky, co srší humorem:)

=0)
Teressa

8. 9. 2010 15:07

wow...uzasne=) yuki by sa mal opijat castejsie=) vzdy potom skonci v posteli s aisonom=) uz sa neviem dockat pokracovania=) rychlo prosiiim=)

:-)
Lachim

8. 9. 2010 14:35

Yuki má asi nějak dlouhé vedení. Nádherný díl.

*slint*
Mysticia-sama

8. 9. 2010 13:30

Akyyyy!!! To byl Kawaiii. Už se těším na další dílek. Začíná to být čím dál víc napínavější. Ale už by konečně mohl Yuki povolit. Aspoň to kino. Víš co se tam dá dělat věcí? *objeví se nad ní svatozář*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář