Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brácha na zabití

15. 8. 2012

 

Brácha na zabití

 

Sexuchtivý úchyl, nic jiného se na toho úchyla prostě nehodí!!! Koupu se a on si klidně vleze do koupelny a očumuje mě. Dokonce mně ochmatává! No ne pokaždé, ale skoro vždycky, zvlášť když nejsou v dohledu rodiče. Netuším, co se s ním stalo, dřív byl bez problémů, je to teď za poslední rok, co se tak změnil. O to horší je, že mě to vzrušuje.

Stejně z toho nic nebude, takže jsem klidný. I když nejspíš bych se nějakému tomu románku asi nebránil. Do života má jít člověk se zkušenostmi ne? Lehnu si na postel a představím si, jaké to asi bude, až se spolu vyspíme. Zatím musím hrát toho normálního, pro mě, bohužel. Rukou zajedu pod pyžamo a promnu si penis, pak se začnu uspokojovat. V tom nejlepším do pokoje vtrhne matka, naštěstí mám postel v slepém bodě za dveřmi, takže přes sebe stačím přehodit peřinu, aby nic nebylo vidět, a předstírám, že čtu.

„Jdeme s otcem do divadla, a protože jste oba dva kulturní barbaři tak vás nechám doma. Nechci slyšet stížnosti od sousedů, jasné?“ zamračí se na mě.

„Jo jasné. Můžu svázat Bernarda?“ zeptám se mámy klidně.

„Ne, nemůžeš ho svázat, je starší, tak na tebe bude dohlížet, Davide,“ zamračí se na mě máma s rukama v bok.

„A jsi si jistá, že mě nezkazí?“ zeptám se jí nevinně.

„Nevím, proč by tě měl kazit, je rozhodně rozumnější než ty,“ zamračí se máma ještě víc.

„Kdybys řekla úchylnější, tak bych ti to i věřil,“ kývnu vážně hlavou. Máma jen obrátí oči v sloup a radši odejde, než se rozčílí.

 Zvednu se a dojdu zamknout, až příliš pozdě si všimnu, že chybí klíč. Ještě než jsem se šel koupat, byl ve dveřích. Dole klapnou dveře od vchodu a já vztekle zamířím za bratrem, úplně zapomenu na to, že jsem stále napůl vzrušený.

„Kde je můj klíč od pokoje?“ zaječím na Bernarda, který se na mě podívá zpoza porno-časopisu a začne po mě sjíždět pohledem, až se zastaví na mém rozkroku.

„Potřeboval bys ulevit,“ zavrní absolutně mimo téma.

„Od tebe rozhodně ne, na něco jsem se tě ptal,“ setřu ho.

„Nevím,“ odpoví.

„Lžeš,“ zamračím se.

„Jo, sebral jsem ho, nechci, aby ses přede mnou zamykal,“ odloží časopis. V dalším okamžiku mě chytne za ruku a strhne na postel.

„Co to k čertu děláš?“ zavrčím a pokusím se dostat zpod něj.

„Coby, ulevím ti,“ pousměje se brácha a rukou mi vjede pod kalhoty, kde začne mnout můj penis. Zastenám a po marném naoko pokusu se mu odevzdám. Tedy jen v tom, aby mě uspokojil, jenže drahý Bernard měl v úmyslu i něco jiného. Jen co mě vykouří, prudce mě políbí, takže ochutnám i své vlastní sperma. Pokusím se ho odstrčit, ale nedá se a ruce mi skončí někde nad hlavou, kde mi je drží.

„Tohle jsme si nedomluvili,“ snažím se vytrhnout ruce, když mě líbá na krku a rozepíná mi kabátek od pyžama.

„To je mi jedno, mám na tebe chutě. Už dlouho,“ zabručí a strhne mi kabátek z těla. Vzápětí olízne jednu moji bradavku. Zasténám a prohnu se k němu. Vezme ji do úst a začne ji mučit, skoro se nemůžu ani nadechnout. Po nějaké chvíli se přemístí na moji druhou bradavku a jemně ji skousne. Zatraceně, to je vážně příjemné! Lehce vykřiknu a potichu se modlím, aby toho jen tak nenechal. Naštěstí mě vyslyší a rukou začne mnout zanedbanou bradavku, nechám ho, aby si s nimi hrál, a pohladím ho po hrudi. Jeho chloupky mě na dlani zašimrají. Jeho ruce sklouznou níž a jeho rty mě políbí na bříško, vzápětí na tom samém místě ucítím jeho zoubky, jak mi přejedou po kůži a vzápětí další polibek. Se slastí se k němu prohnu.

Určitě to dělá naschvál, aby mě rozptýlil, nesmím se nechat rozptýlit, rozhodnu se pevně, vzápětí však moje myšlenky vyletí oknem jako dým, protože mě začne jazykem laskat přímo nad mým penisem. Nekontrolovatelně vykřiknu a prsty mu zabořím do tmavých vlasů.

Rozhodně nikam nespěchá a s klidem líbá místečka kolem mého penisu, aniž by se přímo jeho dotknul. Mám pocit, že vyletím z kůže, tohle mi vážně dělá naschvál. Na dírce ucítím jemný tlak, ale nevšímám si toho, spíš se soustředím na Bernardova ústa, která se stále motají kolem mého penisu, aniž by se ho vůbec dotknula. Je to k zešílení. Pohnu pánví, aby můj penis konečně vklouzl do jeho úst, ale nestane se tak. Zklamaně zasténám.

Bernard na sebe nechá hodně dlouho čekat, než po mém penisu přejede zuby a trochu poškádlí jazykem špičku, když se konečně odhodlá pohltit ho celého. Vykřiknu částečně i úlevou a pohnu pánví dopředu, nechtěně mu tak dám prostor, aby něco strčil do mé dírky. Zasténám nevolí, nebolí mě to, jen je to nepříjemné. Zato to, co mi dělá s penisem, je mi až moc příjemné. Zrovna teď mi ho saje, až zasténám rozkoší, nikdy jsem si nemyslel, že to bude tak dokonalé.

Ze zadečku mi vyjede ten předmět, aby se tam vrátil tentokrát silnější. Dojde mi, že do mě strčil prsty. Stáhnu se a snažím se ho vypudit, když s nimi přestane hýbat, tak po nějaké době se uvolním. Soustředím se znovu na to, co mi dělá s penisem. Je to hodně příjemné. Po nějaké době už ani neprotestuji, když začne s prsty v mé dírce pohybovat a roztahovat ji. V jednu chvíli se zarazí a já k nim přirazím, chci, aby se vrátil onen příjemný pocit. Vrátí se, ale jen na chvíli a pak je vytáhne z mého zadečku. Zamračím se na něho, proč to dělal, když teď přestal.

„Pro tebe to bude lepší nejdřív zezadu,“ promluví brácha chraptivě a prudce mě otočí na břicho. Než pochopím, co se vůbec děje, mám vyšpulený zadeček a on do mě strká něco o hodně většího, než jsou jeho prsty.

„Auu, to bolí,“ vykřiknu, sexuální vzrušení jeho nečekaným útokem vyprchá.

„Ještě kousíček, vydrž,“ zavrčí Bernard a znovu přirazí, tentokrát mi do očí vyhrknou slzy bolestí.

„Už jsem tam, za chvíli to přestane,“ chlácholí mě a pohladí po zadečku.

„Běž pryč,“ zaúpím bolestně. Samozřejmě mě neposlechne, jen mi do ucha šeptá podobné pitomosti, jako, že ví, co je pro mě dobré a tak. Houby ví! Pokusím se pohnout, aby ze mě vyklouzl, ale pevně mě chytne za boky a zabrání mi v tom. Skousnu si ret a pokusím se nehýbat. Doufám, že to přestane bolet. Po nějaké době to vážně přestane bolet, ale v tom se bratr pohne. Zatnu zuby v očekávání další bolesti, k mému překvapení se však místo ní dostaví slastný pocit.  Zastenám slastí a nechám ho, aby do mě přirážel a prohluboval onen příjemný pocit. Po chvíli je to k nesnesení, mám příliš napjatý penis, který mě začíná pobolívat, proto ho vezmu do ruky, ale než ho stačím začít mnout, Bernard ruku oddělá a zhostí se toho úkolu sám.

Znovu zasténám a pohnu se proti jeho bokům, slast se ještě prohloubí, tak to opakuji, dokud v sobě neucítím jeho horké sperma. Jen, co ho ucítím, vystříknu také. Bratr ze mě vyjde a složí se vedle mě na postel, pak mě strhne na sebe.

„Byl jsi skvělý, ale chtělo by to příště více akce,“ usměje se a dá mi pusu. Ode mě dostane facku.

„Ty zatracený úchyle, bylo to moje poprvé!“ zavrčím mu do překvapené tváře.

„Takže já byl tvůj první?“ usměje se a pevně mě obejme, „ jsem tak šťastný, teď budeme jen spolu,“ zavrní spokojeně.

„Je ti jasné, že jsme bratři?“ vyhrknu nevěřícně.

„U dvou kluků to snad nevadí, nebo snad jo? Děti mít nemůžeme, Davídku,“ uculí se na mě Bernard. Zavrčím a pokusím se dostat z jeho náruče, to ještě jde, ale jakmile si sednu, s bolestným zastenáním znovu spadnu do peřin. Neuvěřitelně mě bolí zadek, ani jsem netušil, že tam nějaké svaly mám!

„Copak prdelko?“ nakloní se nade mě Bernard.

„Kdo je u tebe prdelka?“ zavrčím bolestně a držím se za zadek.

„ Mám ti říkat miláčku?“ zeptá se a plácne mě přes ruky po zadku. V momentě vidím před očima jen hvězdičky. Je to prostě kretén! Skopnu ho z postele.

„Nasaď si mozek. Víš, jak mě po tom bolí prdel?“zaúpím.

„Proč jsi to neřekl hned?“ podiví se a odejde do koupelny, odkud donese divnou mastičku.

„Otoč se a vystrč zadeček,“ pobídne mě. Ušklíbnu se. To určitě, aby mi ho tam znovu strčil ne?

„Nedělej fóry,“ napomene mě a znovu mě obrátí na bříško a vyšpulí zadeček, pak ho něčím natře a lehne si vedle mě.

„Naši přijdou až ráno, slyšel jsem, jak se domlouvali na programu, tak budeš spinkat u mě,“ obejme mě kolem pasu a políbí za ucho. Tentokrát ani neprotestuji, jsem unavený a tak hned usnu.

Ráno mě probudí jemné polibky a hlazení, včetně zatahání za bradavku. Oženu se po čísi ruce a posunu se dozadu, přičemž narazím přímo do klína bratra. To už se probudím úplně. Otočím k němu hlavu a v dalším momentě cítím jeho ústa na mých. Zamračím se na něho. Přejede mi rukou po penisu a jemně ho promne, až mu zasténám do úst. Chvilku se zamyslím a pak mu polibek oplatím. Včera to bylo příjemné, tak proč ne? Líbáme se a rukou mu přejedu po těle. Bernard zavrní a začne se se mnou mazlit a jemně mě vzrušovat. Skoro vyletím z kůže, když se jeho jazyk z ničeho nic ocitne těsně vedle mého penisu. Zastenám a vyklenu pánev.

Bernard se zachichotá a začne mě laskat ústy na bříšku. Zaprotestuji, ale ne moc, i když jen dole to bylo víc vzrušující. Zasténám, když se jeho palce dotknou mých vzrušených bradavek a začnou je mnout. Ústy se Bernard vrátí k mému penisu, laškovně ho olízne a lehce podráždí zuby. Sakra, jestli mě okamžitě neuspokojí tak ho asi zabiju! Konečně mě vezme mezi rty a začne sát. Vykřiknu a pohnu se proti němu. Ještě chvilku mi mne bradavky a pak jednu ruku spustí, tak, že mě pohladí po celém boku, po jedné půlce, a nakonec prstem přejede po dírce.  Zasténám a mé tělo se automaticky uvolní v očekávání. Chvíli na to mě začne připravovat. Nechám ho, a pak se začnu pohybovat proti jeho prstům, hned na to zmizí. Zamračím se na něho, ale jen trošku, protože mi hned na to roztáhne nohy a pronikne do mě. Trochu to zabolí, naštěstí chvíli počká, než začne přirážet. Netrvá moc dlouho, aby mě vynesl na samý vrchol. Vyvrcholíme společně a odpočíváme, když dole se hlasitě rozletí dveře a ozve se chichotání mámy. Ti toho tedy museli vypít!

Podíváme se s bratrem na sebe a oba vystřelíme z postele. Horečnatě začnu hledat pyžamo a brácha se rovnou obléká. Já se tím ani nezdržuji, vezmu ho do ruky a vyběhnu co nejtišeji z jeho pokoje. Dvěma skoky se ocitnu ve svém pokoji a začnu se oblékat. Kalhoty si obleču obráceně, ale neřeším to. Nikdo to na nich nepozná. Knoflíky u kabátu mám našikmo, taktéž to neřeším, rychle rozhodím peřinu a vklouznu pod ni, polštář narychlo zmačkám, lehnu si na něho a zavřu oči. Napočítám sotva do devíti, když se potichu otevřou dveře a dovnitř vejde máma, jde trochu nejistě, a když se skloní, aby mě políbila na čelo, ovane mě slabý závan alkoholu. Pak stejně tiše odejde.

Teprve potom si oddechnu a v klidu ještě na chvíli usnu. Nechci si představit, co by se stalo, kdyby nás nachytala před deseti minutami. Probudím se o dvě hodiny později, napřed se obleču a teprve potom sejdu dolů na snídani, kterou je provoněný celý dům. Kdybych nevěděl, v kolik přišli, řekl bych, že přišli ještě před dvanáctou. Na mámě totiž není ani poznat, že celou dobu ponocovala až na jemné stíny pod očima. Jinak je dokonale upravená jako vždycky.

Bernard už sedí u stolu a spiklenecky na mě mrkne. Lehce zčervenám a sednu si ke stolu.

„Dobré ráno,“ zavrním a přitáhnu si k sobě čaj.

„Dobré ráno. Není ti nic? Jsi nějaký červený, nemáš horečku?“ sahá mi máma aktivně na čelo. Samozřejmě, že horečku nemám! To všechno je vina toho úchyla, co sedí naproti a culí se na mě jako pako. Pomstychtivě ho kopnu pod stolem, až nadskočí.

„Davide, co jsem ti řekla o chování u snídaně?“ zamračí se na mě máma a dá si ruku v bok, radši se napiju čaje. Bernardovo uspokojení dosvědčují jen jiskrné oči, jinak se chová jako dokonalý andílek. Když se máma nedívá, dokonce na mě vyplázne jazyk.

„Jaké bylo divadlo?“ zeptá se, se zájmem krotkého andílka, i když ho to zajímá asi tak, jako mě. Tedy vůbec.

„Bylo perfektní! Byli jsme na Romeovi a Julii, taková nádherná romantika o nenaplněné lásce! Škoda, že jste nešli s námi, aspoň byste se něčemu přiučili. Ale ne takoví kulturní barbaři, jako vy, si radši pustí nějakou krvavou blbost na DVD nebo v televizi,“ povzdechne si.

Ušklíbnu se. Jistě, už ji vidím, jak nás bere do divadla, jako cukrové panáčky a pak na tah.

„Já nebyl ten, kdo si před třemi dny prosadil texaský masakr motorovou pilou,“ ušklíbnu se a podívám se na mámu.

„To táta,“ odvětí máma klidně. Jistě a máma ho podporovala všemi deseti! Povzdechnu si a radši se nasnídám.

„Jdu ven, máme s klukama sraz,“ prohodím, opláchnu po sobě nádobí a než někdo řekne písmeno na protest, jsem venku. Vrátím se tak akorát na večeři, oběd jsem prošvihnul a naobědval jsem se podle svých představ. V mekáči jsem se stavil na hamburger a dvojité hranolky s kolou. Zítra už takovou volnost kvůli škole mít nebudu.

„Kde jsi byl?“ zamračí se na mě máma s mým telefonem v ruce, ani jsem si nevšiml, že ho nemám u sebe. Vlastně jo, nezvonil.

„Venku, hráli jsme s klukama fotbal a na oběd jsme se stavili na pizze,“ zalžu lehce.

„Tak pojď na večeři,“ povzdechne si máma a hodí mi telefon, „ příště si ho vezmi s sebou,“ napomene mě.

„Musel mi utéct z kapsy,“ chytnu se za hlavu, když telefon zachytím. Bratr jen vyprskne smíchy a poprská jídelnu zapečeným chlebem.

„Kup si blatníky,“ doporučím mu a štítivě sundám rozkousaný kousek chleba ze židle, pak ji ještě utřu, pro všechny případy. Sednu si a zakousnu se do chleba. Navečeřím se, a pomůžu s nádobím, potom si skočím pro pyžamo a zaběhnu do sprchy. Zapomenu se zamknout, není proto divu, že mě ve sprše přepadne bratr. Než stačím zařvat, přitiskne mi ruku na pusu.

„Pss, jsou dole, tak ať nás neslyší,“ napomene mě a pustí naplno vodu. Přitiskne se ke mně a začne mě líbat, docela mě překvapí, že je nahý. Že by to plánoval?

„Idiote, jsou dole,“ zavrčím a pokusím se ho odstrčit.

„No právě až dole, takže pokud budeme potichu, nic nezjistí,“ ujišťuje mě mezi polibky.

„A napadlo tě taky, že bych nemusel chtít?“ zavrčím naštvaně, dvakrát mi to vážně stačilo.

„Kecáš nesmysly,“ zabručí a rukou mi promne penis. Slastně zasténám a přestanu se bránit. Ten parchant ví, jak na mě. Zatlačí mě pod proud vody a zavře za námi zástěnu. Prudké kapky ze sprchy plus jemné erotické kroužení jeho prstů se mnou dělá vážně divy a já začnu jemně sténat. Když se navíc k tomu přičtou jeho božské rty, které mě hladí po pokožce, divím se, že nekřičím. Z ničeho nic brácha přitiskne své rty na moje a nalepí se na mě tak, že to z venku vypadá, jako jeden člověk.  Nechápavě se na něho podívám a chvíli na to uslyším, i přes sprchu, jemné skřípění schodů. Úplně ztuhnu, takhle skřípou jen čtyři schody, dva dole a dva skoro nahoře. Jako další bonus se rozletí dveře do koupelny.

„Davide, tu máš ručník, máma odpoledne prala. Nevyplýtvej všechnu vodu. Nevíš, kde je Bernard?“ zeptá se táta.

„Dík za ručník a nevím, nehlídám ho,“ odpovím, co nejnormálněji tátovi a Bernarda žduchnu do břicha, aby se přestal smát. Aby smích udusil, zakousne se mi do ramene. Au!

„Já ho přetrhnu jak hada,“ zavrčí táta a po tom, co pověsí ručník, zavře dveře. Až tady slyším, jak ho volá přes celý dům. Potom zaskřípou schody, jak jde dolů.

„To bylo o chlup, hihihihi,“ zahihňá se brácha.

„To bylo moje rameno, skřete,“ zavrčím tiše. Bernard se na něho podívá a začne ho jemně pusinkovat, při tom mě hladí po bříšku a později rty sklouzne na moji bradavku, kterou olízne. Zasténám a vyklenu se k němu. Chvíli je na mojí bradavce a mazlí se s ní, než přejde na druhou a dá jí stejnou péči, jako té první. Doslova se kroutím blahem. Pak jeho rty zamíří na bříško, kde mně jemně kouše.

Zasténám a přitisknu se k němu. Opře mě plnou vahou o zeď a po celé délce olízne můj penis. Musím se kousnout do ruky, abych nevykřikl. Pomalu mě vezme do úst a začne laskat a sát, zároveň mi zvedne nohu, aby se líp dostal k mé dírce, a začne mě připravovat. Zajedu prsty do jeho vlasů a přitisknu ho blíž k mému klínu. Jemné steny pohlcuje sprcha, ty hlasitější se snažím, co nejvíc polykat. Z ničeho nic ucítím bráchův jazyk na své dírce, nečekám to, tak hlasitě vykřiknu. Brácha mi rychle přitiskne ruku na pusu, ale je pozdě.

„Davide, co tam děláš?“ zakřičí ze zdola máma.

„Omylem jsem zavřel studenou vodu,“ vykřiknu první, co mě napadne, když sundá ruku z mé pusy.

„Opařil ses?!“ strachuje se máma.

„Ne jen lekl!“ křiknu zpátky. Chvilku počkáme, ale už je klid,

„Pšš,“ sykne brácha. Vypláznu na něho jazyk. Přivře oči a zvedne mě ze země, roztáhne mi nohy a opatrně do mě pronikne. Tentokrát to nebolí, jen je to nepříjemné. Chvíli počká, než si zvyknu a teprve pak se začne pochybovat. Tentokrát se do jeho ramene musím zakousnout já, abych ztišil vzdychy. Zanedlouho mi začne mnout penis a s nejtišším výkřikem, jaký jde, vyvrcholíme zároveň. Vysadí mě a postaví na roztřesené nohy. Počká, až se vzpamatuji a zmizí jako pára nad hrncem. Namydlím se a opatrně vyjdu se sprchy. Natáhnu se pro ručník, který je mokrý. Já ho fakt zabiju! Co nejvíc se utřu a jdu do pokoje, kde se schoulím do postele. Skoro hned usnu.

Celý týden je ve znamení tajného sexu ve sprše a v sobotu si rodiče opět vyjdou do kina.  Využijeme toho a milujeme se s bratrem u něho. V tom nejlepším nás však nachytají naši. Bernard se na ně podívá a místo toho, aby zrudnul, jako já a začal koktat, vstane a přejde ke dveřím.

„Ano, milujeme se. No a co? Pokud se vám to nelíbí, máte smůlu. Do toho, co spolu děláme, nám kecat nebudete,“ ujistí šokované rodiče a třískne jim dveřmi před nosem. Hned druhý den jsem se nastěhoval k Bernardovi do pokoje. Už není co skrývat. Jsme spolu a šťastní!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DÍKY

(Ket, 3. 1. 2017 20:45)

Miluju tuhle povídku :3 jednou za čas si jí přečtu a vždycky mě dostane :3 :)